12:00'A KADAR VERDİĞİNİZ SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR! 12:00'A KADAR VERDİĞİNİZ SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR! 12:00'A KADAR VERDİĞİNİZ SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR! 12:00'A KADAR VERDİĞİNİZ SİPARİŞLER AYNI GÜN KARGOYA TESLİM EDİLİR!
1250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
1250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !

Neon Yeşil Dantel Sütyen Takım & Düz Jartiyer Çorap Kombin

Combined products
Neon Yeşil Dantel Sütyen Takım
9,81 EUR
Neon Yeşil Düz Jartiyer Çorabı
5,97 EUR
Fast Shipping
Secure shopping

Paket İçeriği
Sütyen + Alt Çamaşır + Jariyer Çorap

Yıkama Talimatı
30 Derecelik Suda Elde Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.

Sütyen Takım Kumaş Bilgisi:
%90Polyamid
%10 Elastan

Ürün Ölçü Bilgisi - 75B :

  • Sütyen: Kopça Arası: 61-63 cm (3 ayarlı kopçadır. Kopçalar arası 2 cmdir. Ölçü lastiğin esnememiş halidir.)
  • Alt Çamaşır:Bel Lastik Genişliği 48-62 cm (Ölçü lastiğin esnememiş halidir. Lastik esneme payı ortalama 15-20 cm'dir.)
  • Bedenler arasında 2.5 cm fark vardır.

 ** Alt çamaşırı standart beden olup ayarlanabilmektedir.


                                                                                            LÜTFEN OKUYUNUZ!
*İç çamaşırları hassas maddelerden üretildiği için zaman zaman zarar görebilmektedir. Satın almadan önce en büyük korkunuzun kusurlu ürünlerle karşılaşmak olduğunu biliyoruz ve sizi anlıyoruz. Bu nedenle ürünleri size göndermeden önce bir kez daha kusurlu olup olmadığını kontrolden geçirmekteyiz ve bu incelemeyi video kaydına almaktayız. Böylece birçok rakibimizden farklı olarak sizlere kusurlu ürünlerin ulaşmasını engelleyerek iade süreciyle vakit kaybetmenizin önüne geçiyoruz.
 
*Siparişleriniz mahremiyet ve hijyen kurallarına uygun şekilde paketlenerek tarafınıza gönderilecektir. Ürünler öncelikle şeffaf bantlı poşetlere konulmakta ardından kraft paketlere yerleştirilmekte sonrasında ise kargo poşetine konularak gönderilmektedir.


*Faturanızın kargo poşetine konulmasını istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz ya da sipariş notlarına yazabilirsiniz.

Your orders are prepared in the fastest way and delivered to the cargo company within 1-4 working days. Delivery time may vary depending on the country you are in.
Similar products
Users who viewed this product also viewed these
7
Loading...