1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !

Büyük Beden Çiçek Desenli Saten Şortlu Takım

  • Product Code: GC1599
  • Category: Shorts Set
  • 16,46 EUR
Fast Shipping
Secure shopping

Paket İçeriği
Askılı Üst+Şort

Yıkama Talimatı
30 Derecelik Suda Elde Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.

Kumaş Bilgisi:
%100 Polyester


                                                                                              LÜTFEN OKUYUNUZ!
*İç çamaşırları hassas maddelerden üretildiği için zaman zaman zarar görebilmektedir. Satın almadan önce en büyük korkunuzun defolu ürünlerle karşılaşmak olduğunu biliyoruz ve sizi anlıyoruz. Bu nedenle ürünleri size göndermeden önce bir kez daha defo kontrolünden geçirmekteyiz ve bu incelemeyi video kaydına almaktayız. Böylece birçok rakibimizden farklı olarak sizlere defolu ürünlerin ulaşmasını engelleyerek iade süreciyle vakit kaybetmenizin önüne geçiyoruz.
 
*Siparişleriniz mahremiyet ve hijyen kurallarına uygun şekilde paketlenerek tarafınıza gönderilecektir. Ürünler öncelikle şeffaf bantlı poşetlere konulmakta ardından kraft paketlere yerleştirilmekte sonrasında ise kargo poşetine konularak gönderilmektedir.

*Faturanızın kargo poşetine konulmasını istemiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz ya da sipariş notlarına yazabilirsiniz.
 
Your orders are prepared in the fastest way and delivered to the cargo company within 1-4 working days. Delivery time may vary depending on the country you are in.
6
Loading...